Reference na Angličtinu bez biflování metodou Imitum

Reference o angličtině metodou Imitum

Angličtina bez biflování / Reference / Reference - vše
Kouba
Pracuji v oblasti logistiky a komunikuji s cizinci v Evropě i mimo Evropu. Mluvím s gramatickými chybami, nemám žádný certifikát či zkoušky, avšak základem je, aby se člověk neostýchal s chybami mluvit a snažil se sdělit svoji myšlenku další osobě.

A to učení je na delší dobu. Jde o píli a o chuť k jazyku a hlavně o to, abyste si studium něčím neznelíbili, což se bohužel v praxi stává…
Josef KoubaPodbořany
Hana
Bylo mi 18 let, když jsem dostala brigádu jako servírka v Řecku. Svému šéfovi jsem velice špatně rozuměla, co po mě vlastně chce. Poprvé jsem na vlastní kůži pocítila, jaké to je, nerozumět někomu na základě jazykové bariéry a sotva jsem ze sebe vykoktala: ‘My name is Hana.’

Díky nepřítomnosti česky mluvících spolupracovníků jsem byla nucena anglický jazyk vypilovat a doučit se slovíčka každodenní konverzace.

Za 10 dní jsem mluvila skoro bez problémů. Mozek se naučil pracovat rychleji, cesta mezi slovní zásobou a jazykem se prošlapala, já se začala cítit velice dobře a pozitivně. Samozřejmě se našlo slovíčko, které jsem neznala, ale díky znalosti ostatních slovíček jsem to vždy dokázala ‚obkecat‘.
Hana A. Prostějov
Ilja
Začal jsem s angličtinou v roce 1945, kdy jsem se učil jazyk v Obchodní akademii. Byl jsem v prvním ročníku a snažil jsem se mluvit s americkými vojáky. Nosil jsem s sebou malý slovníček a co jsem nevěděl, našel jsem ve slovníku. Snažil jsem se mluvit a mluvit. Později jsem se učil jazyk na vysoké škole a navštěvoval různé kurzy, které dopadaly tak, že nás začínalo 40 a končilo pět.

V zaměstnání jsem měl na starosti zahraniční stážisty, se kterými jsem se stýkal i mimo pracovní dobu. Zvykal jsem si na různou výslovnost. Strávil jsem rok v Austrálii. Mám rád jazz. Chodil jsem na koncerty a stále chodím, i když mám 88 let. Po koncertech jsem zašel do šatny a bavil se s interprety.

Jako jazzman mám spoustu kamarádů po celém světě. Dopisuji si s mnohými od studentských let. Poslouchal jsem denně rozhlas, později TV pořady, chodil jsem do kina na titulky - pokud byly, tak jsem se na ně nedíval. Když jsem odešel do důchodu, vyučoval jsem angličtinu a svým žákům jsem doporučoval vcelku vše, co doporučujete Vy.
Ilja Důchodce
Jitka Fialová
Podnikám v oblasti cestovního ruchu a jako průvodce se bez znalosti cizích jazyků neobejdu. Vyzkoušela jsem za svůj život několik metod, ale tady mě prostě dostali:
  • naprostá časová nezávislost a svoboda
  • žádné dojíždění a návštěvy hromadných kurzů
  • hlavně super výslovnost rodilých mluvčích
  • přirozená a zábavná témata každodenního života
  • on-line a e-mailová podpora

Systém je dokonale propracovaný, klobouk dolů.
Vřele doporučuji, jděte do toho!!!
Jitka Fialová Průvodkyně, Blue Africa Tours
Studenty doporučená jazykovka
Pro tento kurz jsem se rozhodla na základě jejich zkušební verze, která byla zdarma. Mám za sebou již dva jazykové kurzy. Navštěvovala jsem je 2x týdně. Teď mám bohužel trochu více práce a tak nemám čas na to, abych mohla pravidelně docházet a tak jsem hledala něco, z čeho se můžu učit doma.

Narazila jsem právě na Angličtinu bez biflování a zkusila si lekci zdarma a nakonec si výuku zakoupila. Teď jsem se více zaměřila na obchodní angličtinu, protože tu v práci využívám stále víc a víc a zatím jsem spokojená. Je super to, že si to můžu doma pustit kdykoliv a nemusím tak nikam docházet :-)
Nikola Novotná
Reference
Tento produkt je skvělým doplňkem každého žáka či studenta, který nemá příležitost komunikace s rodilým mluvčím, což je i v dnešní době bohužel případ mnoha škol.

Kromě nácviku poslechu (= kontrola porozumění), zlepšení vlastní výslovnosti jednotlivých slov i intonace vět (oznamovacích, tázacích, rozkazovacích i  zvolacích), nabízí program přirozené rozšiřování slovní zásoby, kterým se pak lze "blýsknout" při standardní výuce.

Za sebe mohu říci, že program rozhodně využiji pro své žáky. Těším se, že svou výuku obohatím a učiním pro žáky atraktivnější a uvolněnější díky "karaoke" systému.
Renata Majerová Učitelka na ZŠ, Praha
Reference
Mým cílem je naučit se anglicky tak, abych se bez problémů dorozuměla - rozumět i mluvit. Zkoušela jsem už všechno možné, ale pořád to nebylo ono. Bavilo by mě docházet na kurzy do školy, ale časově je to pro mne nemožné.

Učit se jen z učebnic je nevyhovující, protože se sice učím slovíčka, ale těžko posoudím správnou výslovnost. Angličtina metodou Imitum mi naprosto vyhovuje. Můžu poslouchat, sledovat text i doslovný překlad najednou.
Andrea Grosová
Reference
Je to velmi dobrá aplikace. Líbí se mi hlasové nahrávky, protože jsme dříve tuto možnost při výuce neměli. Navíc jsme se učili fráze typu: "Promiňte, váš deštník jsem vzal omylem." nebo "Mohu si nechat přežehlit kalhoty v tomto hotelu, prosím?".

A to jsme neměli ani šanci tuto angličtinu použít, protože do zahraničí se dostal málokdo. A kdo chtěl, musel emigrovat. A to bylo nebezpečné. Proto jsem vám vděčná za každou takovou aplikaci.
Mgr. Anna Stavělová Učitelka hudby, Holešov
Reference
Mým cílem bylo naučit se angličtinu na takové úrovni, abych mohla cestovat. Po ročním kurzu pro začátečníky, který probíhal jako v každé velké jazykové škole, jsem chtěla tyto nově nabyté vědomosti vyzkoušet na rodilých mluvčích v Anglii. A ouha, nerozuměla jsem nic - jiná intonace, jiná výslovnost, jiná rychlost mluvení, než na co jsem byla z kurzu zvyklá. Ve škole a kurzech jsem se naučila jen malou slovní zásobu a základní gramatiku.

S angličtinou metodou Imitum to bylo jiné. Již při prvním poslechu spolu se čtením doslovného překladu jsem si lehce představila danou situaci ve svém mateřském jazyce. Postupně jsem si pak dané obrazy, vůně a situace spojila s anglickými větami od rodilých mluvčích. Nyní se angličtinu metodou Imitum učím čtvrtým měsícem a mé pokroky jsou již slyšet.

Touto metodou se angličtina dostává lehce do mého vědomí. Daleko více rozumím a rychleji reaguji při rozhovoru. Určitě doporučuji pro příjemně strávené a jednoduché učení.
Daniela Poláková Cestovatelka, Dačice
Reference
Tato metoda vzdělávání mě ohromila. Vzhledem k tomu, ze jsem “Husákovo dítě” a ve škole jsem měl chvíli Ruštinu, Němčinu a následně Angličtinu, umím od každého kousek.

Trávím spoustu času sezením v autě, vyzkoušel jsem mnoho nahrávek typu “Angličtina do auta”, nicméně až s touto výukou jsem dosáhl značného pokroku. Mám hodně dětí, tudíž vyšetřit volný čas na vzdělávání se rovná sci-fi a tato forma výuky zaujala i moje děti :-).
Lubomír Kopecký Sales executive, Praha
Reference
Jako učitelka angličtiny, tedy cizího jazyka v České republice, jsem byla nadšená možností podílet se na projektu Cool English (angličtiny založené na výukové metodě Imitum).

Věřím, že pomůže studentům angličtiny z celého světa, kteří potřebují zlepšit svoje schopnosti rozumět a mluvit, ale nejsou schopni setkávat se s rodilými mluvčími nebo jet do UK či USA, aby si procvičili angličtinu v reálném prostředí.

Je to skvělé pro studenty, pro podnikatele, ale třeba i pro maminky na mateřské, které si chtějí zlepšit svou angličtinu…
M.A. Gabrielle Smith-Dluha Instruktorka anglického jazyka, Olomouc
Reference
Online výuka angličtiny metodou Imitum je vhodná pro všechny věčné studenty, kteří již zvládli základy jazyka, ale další klasický způsob výuky jim nevyhovuje. Online učení je snadné a zábavné, přirozené a účinné.

Osobně jsem se do něj pustil před cestou do Anglie, kde jsem při komunikaci s mnoha cizími lidmi zjistil, že si s nimi bez větších potíží rozumím. Tento zázrak a přelom nastal po půl roce intenzivního online poslechu s opakováním. Protože se do Anglie chystám znovu, budu metodu Imitum využívat i nadále.

Věty namluvené rodilým mluvčím nelze nahradit biflováním slovíček a mluvnice. Metodu Imitum nemohu než doporučit.
Petr Šafarčík Opava
Reference
Jsem na mateřské dovolené a s angličtinou bojuji již řadu let. Na internetu mě zaujala upoutávka na Angličtinu bez biflování, byly na ni dobré recenze a také záruka na vrácení peněz v případě neúspěchu při studiu. Snažím se poslouchat každý den a opravdu se má výslovnost i poslech, se kterým jsem měla velký problém, zlepšily.

Také jsem ráda, že jsou tu všechny tvary nepravidelných sloves s jejich výslovností a tím pádem ji nemusím hledat na internetu nebo ve slovníku.

Na základě vlastní kladné zkušenosti s výukou jsem zakoupila pro mé dcery Angličtinu pro děti. Jsou zde tvary slovesa „být“ a „mít“ a také jejich použití ve větách ve všech tvarech, což je super, a také jsou zde nepravidelná slovesa.

Doufám, že mé děti budou mít při tomto druhu studia anglického jazyka úspěch stejně jako já.
Blanka Šebestová, DiS. Mateřská dovolená, Měrovice nad Hanou
Reference
Jsem důchodkyně. Angličtinu jsem studovala na střední škole před téměř padesáti lety stylem – nabiflovat slovíčka a fráze typu: „Naše kráva nadojila dvacet litrů mléka“. Obliba i užitek minimální.

Nyní to zkouším znovu a jinak. Metoda IMITUM je příjemná, slova i věty jsou použitelné ve skutečných situacích. Pokroky sice nedělám tak rychle jako mladší, ale protože si čas i délku učení určuji sama, mohu postupovat vlastním tempem a nikoho nezdržuji.

Takže moje doporučení: Senioři, namísto sledování nekonečných televizních seriálů, zkuste provětrat mozkové závity učením angličtiny bez biflování, může se vám hodit při cestování, sledování zajímavostí ze světa, nebo z ní budete mít prostě jen radost.
Vladimíra Cyprová Důchodkyně, Jeseník
Reference
S jazyky bojuji celý život a angličtinu jsem začal studovat až na střední škole. Musel jsem z ní maturovat. Stejně tak na vysoké škole jsem měl velké problémy zvládnout všechny zkoušky (obzvlášť ty závěrečné).

Kurz Angličtina bez biflování ve mně konečně po letech probudil cit pro tento jazyk. Již asi po dvou měsících poctivého poslouchání jsem cítil pokrok, který mě motivoval začít pracovat ještě víc. Nyní jsem konečně schopen přeložit jednodušší články na internetu, moje výslovnost konečně zní anglicky a začal jsem v angličtině přemýšlet.

Jelikož se mi ohromně rozšířila slovní zásoba slovíček, které již nyní nemusím dlouze hledat v paměti, při studiu gramatiky se nyní mohu soustředit skutečně jen na gramatiku a ne na slovíčka.

Mrzí mě jen, že jsem se k této metodě nedostal dřív. Školní metody mi nikdy nevyhovovaly a učebnice nebavily. Až s Angličtinou bez biflování jsem k tomuto jazyku získal opravdu vztah.
Bc. Martin Souček Zaměstnanec cestovní kanceláře, Praha
Reference
Metoda Imitum je pro mě jedinečný způsob výuky angličtiny a udržování jazyka v kondici. Tím, že člověk současně slyší i vidí mluvený text na obrazovce, vnímá jazyk více smysly zároveň a tak vstřebává angličtinu mnohem rychleji než jinými metodami výuky.

Navíc je tu možnost si jakoukoli obtížnější větu libovolněkrát přehrát a zopakovat, dokonce i rychlost si můžete zvolit dle svých potřeb.

Tímto opakováním se slovní obraty dostávají hluboko pod kůži naprosto přirozenou formou a bez nějakého biflování. Metoda Imitum je úžasný způsob jak se jazyku naučit a natrvalo si ho udržet.
Ludmila Mendlíková Administrativní pracovnice, Brno
Reference
Jako mnoho lidí jsem i já věčný začátečník, který se nedostal dále, než k základní gramatice. Vždy to bylo biflování nazpaměť a téměř žádné varianty použitelné pro obchodní sféru. Jakžtakž jsem zvládla komunikaci s klienty jako vedoucí větší autopůjčovny.

Bohužel pak jsem angličtinu nepotřebovala, a tak jsem pochopitelně skoro vše zapomněla. Ani soukromá učitelka mi moc nepomohla.

Teď ve čtyřiceti letech jsem se odhodlala znovu začít a musím uznat, že s vaší angličtinou je to radost a hlavně efektivně strávený čas. Učit se mohu, kdy mi to péče o batole dovolí, takže odpadá odvolávání vyučovacích hodin a dojíždění přes půl města. A pro mě je překvapivé zjištění, že mě učení se angličtiny konečně baví! A přináší to i efekt v podobě komunikace s anglicky hovořícími lidmi, se kterými jsem na internetu v kontaktu. Konečně nemusím tolik používat překladač.
Kateřina Hrabalová Mateřská dovolená, Ostrava-Zábřeh
Reference
Ke kurzu Angličtina bez biflování a metodě Imitum jsem od počátku pojal důvěru, neboť tato metoda je naprosto přirozená každému člověku, protože právě takto jsme se my všichni učili každý svou řeč, a to přejímáním jazykových dovedností od svých rodičů a nejbližších… A to, že miliardy lidí na světě plynně hovoří svým mateřským jazykem svědčí o tom, že tato forma studia je plně funkční.

Další výhodou tohoto studia je, že nemusím nikam dojíždět. Kurz si spustím kdykoliv mám chuť a náladu, mohu lekci nebo lekcím věnovat právě tolik času, kolik v té chvíli mám.

Poslech rodilých mluvčích, a to s účastí lektora z GB a lektorky z USA, je skvělý pro studium rozdílnosti mluvy. Zvolená témata korespondují se současnou dobou, ani zde nelze nic vytknout.

Jsem opravdu velmi spokojen jak se samotnou výukou - kurzy, tak i s přístupem společnosti kvintech ke klientovi. Nezbývá než popřát ať se daří i v dalších letech.
Zdeněk Nejedlý Technik, Praha
Reference
Jsem majitelka pěti psů a jezdím s nimi už několik let po výstavách v České republice, ale i v zahraničí. Potřebuji se tedy dobře domluvit anglicky, abych i rozuměla posudkům od rozhodčích a mohla napsat příspěvek na Facebook, který pochopí i moje rodina v Maďarsku.

Díky této aplikaci se mohu ve volných chvílích v angličtině zlepšovat a více si tak užít čas strávený na výstavách se svými známými.

Stačí jen trochu chtít a výsledek se opravdu dostaví. Se zárukou vrácení peněz nic neriskujete, tak proč to nezkusit.
Lenka Šedivá Rajhrad
Reference
Denně sice komunikuji v angličtině, ale hodně kolegů je z různých neanglicky mluvících zemí, takže jsem se potřeboval zdokonalit i v komunikaci s rodilým mluvčím.

Na Angličtině bez biflování jednoznačně oceňuji americkou a anglickou výslovnost. Do budoucna by se mi líbila možnost vybrat si z ještě více hlasů, eventuálně rozhovor s lektorem např. po Skypu.
Mgr. Ladislav Zezula Systémový programátor, Brno
Reference
Tahle forma anglického jazyka se mi velmi líbí pro její časovou nezávislost, velký výběr různých lekcí, možnost opakování přehrávání a výběru z více hlasů či rychlostí.

Je to jednoduché a příjemné studování kdykoliv a kdekoliv. Pouštím si angličtinu Imitum také do sluchátek při práci nebo sledování televize jako kulisu. Děkuji za Imitum. Byla to skvělá volba, kterou mohu jen doporučit.
Zlatuše Vojáčková Hodonín
Reference
Velmi dobrý program s jiným a ojedinělým přístupem k výuce angličtiny. Pokud vydržíte, tak první výsledky uvidíte dost brzo, stejně jako velmi rychle začnete rozpoznávat anglická slova používaná rodilým mluvčím. Taky reálné situace v rozhovorech velmi pomohou při učení.

Velkou výhodou je, že můžete přeskakovat lekce. Program není náročný na systém a i na slabších přístrojích běží plynule. Rychlost učení a snadnost používání jej předurčuje širokému spektru uživatelů. A pokud něco neumíte nastavit, je zde pro vás technická podpora, která se vším pomůže (vlastní zkušenost).

Doporučuji a osobně používám, protože autor neslibuje nic nereálného.
Tomáš Šindelek Vedoucí sport obchodu, Ostrava
Reference
Angličtinu jsem měla na škole, ale nikdy jsem ji nevyužila v praxi, a proto jsem spoustu věcí zapomněla. Teď jsem na mateřské dovolené a poté budu shánět nové místo.

Na tomto typu výuky mi vyhovuje časová nezávislost a jednoduchost studování. Už prvních pár náslechů mi pomohlo lépe rozumět mluvenému slovu. Dřív jsem se vždycky sama mluvit bála, ale postupně, díky Angličtině bez biflování, ze mě ostych opadl.

Jsem jistější ve výslovnosti a mám i větší slovní zásobu. Teď se cítím lépe připravená na přijímací pohovory.
Věra Jelínková Mateřská dovolená, Prostějov
Reference
Pracuji jako recepční v hotelu v Praze, a protože mám nepravidelné směny, nemohu chodit na kurzy angličtiny. Metoda Imitum byla pro mě jediné řešení, jak se v anglickém jazyce zdokonalit. To jsem opravdu potřebovala, protože někteří hosté mluví hodně rychle, a pak to telefonování!

Zpočátku jsem jen poslouchala, později jsem začala s napodobováním rodilých mluvčích. Výsledek mě překvapil: daleko lépe rozumím, snadněji a rychle odpovídám, mám širší slovní zásobu a lepší výslovnost.

Tento způsob výuky mohu každému doporučit, protože je to snadné a efektivní.
Vladimíra Černíková Recepční v hotelu, Praha
Reference
Opravdu děkuji za vaši angličtinu! Když jsem si ji kupoval, měl jsem obavu, zda tato metoda bude opravdu fungovat, protože „opravdu fungujících“ metod jsem již zažil a vyzkoušel velkou spoustu.

Ve svém časovém zaneprázdnění nemám čas chodit ani do jazykového kurzu. Proto jsem hledal vhodné řešení dostupné na internetu. Navíc cena je v přepočtu na měsíce velmi příjemná. Na Angličtině bez biflování si nejvíce cením, že jsem přišel do kontaktu s anglickou i americkou výslovností od rodilého mluvčího.

Nebylo to na začátku jednoduché, ale za 8 měsíců učení mohu zodpovědně říct, že umím vyslovit velké množství slovíček a že plně rozumím rodilému mluvčímu. Takovýto posun jsem nikdy v žádném kurzu nezažil. Ještě jednou děkuji!
Radek Beran Olomouc
Reference
Skvělý program, který používám k výuce angličtiny. Rozhovory jsou nastaveny podle reálných situací a dialogy jsou skvěle vypracovány. Pomohly mi při řešení problémů v hotelu na dovolené, takže to není jen výukový program, ale navíc fráze využijete v zahraničí jako pomoc při řešení problémů a mohu si jej pustit i na telefonu, tzn. kdykoliv připraven k použití.

Neváhejte, je to jedinečný pomocník, se kterým neuděláte chybu.
Kateřina Koláčková Prodavačka, Ostrava
Reference
Aplikace se mi velice líbí a metoda je pro můj způsob studia jazyku účinná a robustní.

Jediné, co by mi osobně pomohlo a myslím, že i celé aplikaci prospělo, je funkce k označení jen těch sloves či vět, se kterými mám největší problém na zapamatování. Následně bych si mohl přehrávat jen takto označený výběr sloves nebo vět.

Pouštím si ji při práci a, i když se na ni někdy vyloženě nesoustředím, běží v pozadí a výslovnost i význam vět se mi ukládá v paměti.
Pavel Hunger Intradenní trader, Ostrava