iSmartLanguage – angličtina s rodilým mluvčím

Napsali o nás

Angličtina bez biflování / Napsali o nás / Naučte se anglicky s iSmartLanguage

Naučte se anglicky s iSmartLanguage


iSmartLanguage – angličtina s rodilým mluvčím


iTouch.cz, 16. 4. 2012

Díky aplikaci iSmartLanguage můžete studovat angličtinu přímo na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch. Rodilí mluvčí z USA a Velké Británie připravili a namluvili kurz angličtiny, který využívá metodu Imitum. Už sám název metody napovídá, že základem výuky je imitování rodilých mluvčích. S aplikací iSmartLanguage se tedy nic nebiflujete, ale prostě jen posloucháte nahrávky, snažíte se jim s pomocí doslovného překladu porozumět a napodobujete rodilé mluvčí.

Kurzy iSmartLanguage

První lekce vás seznámí s metodou a vysvětlí vám, jak při studiu postupovat. Princip je jednoduchý. V seznamu si vyberete větu, od které chcete spustit přehrávání. Pak už jen posloucháte a sledujete text. Podobně, jako u karaoke, se vám zvýrazňují právě ta slova, která zrovna slyšíte. Navíc si můžete zvolit, jestli se vám pod anglickým slovem má zobrazovat i jeho doslovný překlad, poznámky apod.

Lekce iSmartLanguage

Nahrávky namluvili rodilí mluvčí – zástupci americké i britské angličtiny. Sami si můžete vybrat, koho chcete poslouchat. Nikdo jiný než rodilí mluvčí vás správnou výslovnost nenaučí. Aplikace iSmartLanguage vás naučí gramatiku úplně přirozeně. Malé děti se taky učí nejdřív mluvit a teprve ve škole zjistí, co je to gramatika. Děti poslouchají a napodobují lidi kolem sebe – stejně jako v iSmartLanguage. Tam ale napodobujete rodilého mluvčího ze svého iPhone, iPad nebo iPodTouch. S iSmartLanguage můžete takto studovat klasickou i obchodní angličtinu.

Nastavení iSmartLanguage   Přehrávání iSmartLanguage

Angličtinu s aplikací iSmartLanguage můžete studovat aktivně i pasivně. Při aktivním studiu si nastavíte, aby vám vaše zařízení během přehrávání nezhasínalo a mohli jste sledovat texty. Pasivní studium můžete využít třeba při sportu, během dojíždění do práce, zkrátka při jakékoliv jiné aktivitě. I když angličtinu posloucháte na pozadí jiné činnosti, naposloucháte správnou anglickou intonaci, výslovnost a zapamatujete si i některá slovíčka.

Naučte se s iSmartLanguage anglicky rozumět, mluvit i myslet! Vybrat si tu nejlepší variantu pro vás, nebo si aplikaci pro začátek jen zdarma vyzkoušet můžete přímo zde.

Odkaz na článek

Zpět