E-learningovou metodu výuky cizího jazyka Imitum používá již milion uživatelů

Napsali o nás

Angličtina bez biflování / Napsali o nás / E-learningovou metodu výuky cizího jazyka Imitum používá již milion uživatelů

E-learningovou metodu výuky cizího jazyka Imitum používá již milion uživatelů


FeedIt.cz, 12. 6. 2012

Praha, 12. června 2012 – E-learningovou metodu pro výuku cizích jazyků Imitum používá již více než jeden milion uživatelů na celém světě, oznámil dnes výrobce tohoto programu, firma Kvintech solution s.r.o.

Učení se cizím jazykům pomocí této metody je jednoduché, efektivní a rychlé. Princip výuky spočívá v poslechu vět a napodobování rodilých mluvčích. Studenti se v krátké době naučí v cizím jazyce mluvit, rozumět i přemýšlet. Metoda Imitum vychází z výzkumů amerického psychologa Paula Pimsleura a bulharského neurologa Georgi Lozanova, kteří tento efektivní způsob výuky zkoumali již v 60. a 70. letech minulého století. Jejich poznatků dnes ve výuce jazyků využívají i organizace jako FBI či CIA.

O společnosti Kvintech solution s.r.o.

Firma Kvintech solution s.r.o. vznikla v roce 2010. Její projekt založený na výuce angličtiny metodou Imitum vznikl na základě praxe zakladatelů společnosti, kteří se v oblasti online vzdělávání pohybují již 11 let. Principy metody Imitum jsou schváleny mezinárodní organizací UNESCO pro vzdělání, vědu a kulturu. Konzultanti společnosti Kvintech mají zkušenosti se zakázkami všech velikostí, a to nejen pro české zákazníky, ale i pro zákazníky v Evropě, Africe, Asii či v Americe. Kvintech dodává řešení nejen na poli vývoje programového vybavení pro počítače, ale i pro mobilní platformy společností Apple, Microsoft a Google.

Pro více informací navštivte tyto stránky:

http://www.imitum.cz
http://www.kvintech.cz

Odkaz na článek

Zpět