Děkujeme! Více než6 milionů uživatelů chytré angličtinyuživatelů na celém světě již vyzkoušelo naši přirozenou výuku jazyků.
Přidejte se k nim i vy!

Učte se angličtinu online

Jednoduše

Online aplikace angličtina bez biflování je velmi jednoduchý a intuitivní program.

Efektivně

Žádné biflování gramatiky ani slovíček. Tento online kurz angličtiny vás naučí v angličtině rovnou myslet!

Rychleji

Studujte alespoň 20 minut denně a dělejte pokroky až 5x rychleji, než s klasickými metodami.

Pohodlně

Studujte kdykoliv a kdekoliv, v pohodlí svého domova. Stačí vám k tomu počítač a připojení k internetu.

Bez rizika

Pokud byste zjistili, že vám výukový systém metodou Imitum nevyhovuje, vrátíme vám peníze.
Jediná online angličtina s roční zárukou vrácení peněz!
Při vašem online učení se řiďte podle tohoto NÁVODU, a pokud se vaše angličtina do roka výrazně nezlepší, vrátíme vám peníze.

Co je u nás nového?

Pohovor v angličtině

10. 10. 2017
Pracovní pohovor je důležitá událost, na kterou se vždy dobře připravujeme. Pokud je však pohovor veden v angličtině, mohou nás některé situace nebo otázky nepříjemně zaskočit. Čeká vás také pohovor v angličtině nebo vás zajímá, jak takový pohovor probíhá? Pak si přečtěte naši dnešní lekci Pohovor v angličtině.

Pozdravy a oslovení v angličtině

14. 8. 2017
Víte, jak byste pozdravili své kamarády nebo šéfa v práci v angličtině? Pokud ne, pojďte se to s námi dnes naučit! V lekci Pozdravy a oslovení v angličtině vás naučíme anglické formální i neformální pozdravy, oslovení i rozloučení. Nebudou chybět pozdravy při osobní komunikaci ani při korespondenci.

Anglicky mluvící země

14. 7. 2017
Ať už do školy, na referát nebo jen pro vlastní vzdělání, vždy se vám budou hodit informace o anglicky mluvících zemích. V lekci Anglicky mluvící země se dozvíte, kolik je na světě anglicky mluvících zemí a podrobné informace o 5 nejznámějších zemích světa, ve kterých se angličtinou mluví
...více novinek
Tipy ke studiu cizího jazyka

Jak se naučit anglicky a potrénovat paměť?

Nedokážete si zapamatovat základní anglické číslovky, abecedu nebo slovíčka? Skloňování nepravidelných sloves je pro vás noční můra? Děsíte se anglické gramatiky?

Vyzkoušejte některý z našich 20 tipů ke studiu a třeba najdete řešení i na váš problém s pamětí a učením. Učit se dá snadno a levně v každém věku!

eBook zdarma