Rozhovor v angličtině

Naučím se anglicky vs umím anglicky?


2 důvody, proč doteď řeknete jen Klikni pro výslovnostHelloKlikni pro výslovnostBye bye

Chcete se angličtinu učit donekonečna, nebo ji chcete umět? Jednou provždy.
Angličtina je dnes všude. Kdo anglicky rozumí a umí, má jednoznačně výhodu, ať už jde o práci, vzdělávání, koníčky nebo cestování. Přestože se většina z vás během školní docházky učila cizí jazyk i 11 let a někteří z něj i maturovali, můžete dnes s klidným svědomím říct: „Já umím anglicky.“

Nemůžete, protože pravda je taková, že i když jste se učili, anglicky neumíte!

Jak je to možné, když jste studiu věnovali tolik času? Naučili jste se tolik gramatických pouček a tolik slovíček. Znáte nesčetně anglických časů a možná byste i zvládli vyjmenovat oba tvary všech nepravidelných sloves, nakonec, bylo na to tolik testů a všechny jste zvládli ...

Kde je problém?

Učitel a žáci ve třídě při výuce angličtiny


1. důvod: Systém školní výuky

Metoda používaná ve většině základních i středních škol, a nutno dodat že i v jazykových kurzech, které stojí nemalé peníze, učí analytiku jazyka. Za něco ty známky dostat musíte. Běžně to vypadá tak, že projdete pár stránek v učebnici, našprtáte slovíčka, poslechnete si 30× špatnou výslovnost od ostatních spolužáků a příště si na to napíšete test.


Problém školních metod je to, že z 50 % nefungují a jsou hrozně drahé – časově drahé. Svůj zadek musíte udržet cca 1300 hodin v lavici a o domácím učení, tedy přesněji biflování, ani nemluvě.


Biflování z knihy


2. důvod: Vlastní přesvědčení a negativní zkušenost

Nejen přispěním klasických studijních metod, ale i planými sliby jako jsou „Naučte se úroveň jazyka za 30 dní“ nebo „Anglicky rychle a snadno za 7 dní“, které, jak někteří také zjistili na vlastní kůži, nejenže nefungují, ale utvrdili vás v jednom z nejzhoubnějších přesvědčení a tím je: JSEM HLOUPÝ NA JAZYKY.

„Nemám na jazyky talent.“ „Angličtina je příliš složitá.“ „Nebaví mě učit se.“ „Bojím se mluvit, protože mám strach, že udělám chybu a nikdo mi nebude rozumět.“ jsou nejběžnější věty, které slýchám od lidí, když se jich ptám, proč je pro ně takový problém naučit se anglicky a proč ani po letech studia angličtinu neumí.

Na základě nevhodné metody, nesčetných zklamání z vlastních výkonů, strachu z chyb a strachu ze špatné známky při testu, většina lidí získala odpor k učení a má dojem, že jsou anglicky nevzdělatelní. Uvěřili tomu, že angličtina není pro ně a přestože by si moc přáli umět mluvit anglicky, nejde to.
To ale není pravda!

Pokud jste se naučili česky, můžete se naučit i anglicky!

Jak? Jednoduše. Metoda Imitum® je nejpřirozenější metoda, s jakou jste se kdy mohli setkat. Učí napodobováním. Stejným způsobem jste se naučili všechny ty věci, které dnes umíte a o kterých ani trochu nepochybujete. Naučili jste se tak stavět kostky, jíst příborem, mluvit... Všechno se učíte napodobováním. Můžete se tak naučit i anglicky – bez ohledu na to, kolik teď (ne)umíte, jak staří jste a kolik let už jste strávili neúspěšnou výukou.

můžete se naučit i anglicky


Proč se s metodou Imitum naučíte anglicky i vy?


Jak to funguje prakticky? Vyzkoušejte si to sami!

Vložte svůj e-mail a získejte plný přístup na 7 dní zcela zdarma a nezávazně.

Vyzkoušet zdarma

Již téměř 7.000.000 lidí na světě používá metodu Imitum

Z toho přes 23.000 lidí v České republice a 8.000 lidí na Slovensku.

Přečtěte si, jak jsou spokojení a jak jim Angličtina bez biflování změnila život ...

Reference
Jsem majitelka pěti psů a jezdím s nimi už několik let po výstavách v České republice, ale i zahraničí. Potřebuji se dobře domluvit anglicky, abych rozuměla posudkům od rozhodčích.

Díky této aplikaci se mohu ve volných chvílích v angličtině zlepšovat a více si tak užít čas strávený na výstavách se svými známými.

Stačí jen trochu chtít a výsledek se opravdu dostaví. Se zárukou vrácení peněz nic neriskujete, tak proč to nezkusit?
Lenka Šedivá Rajhrad
Studenty doporučená jazykovka
Mám za sebou již dva jazykové kurzy. Navštěvovala jsem je 2x týdně, ale už nemám čas na pravidelné docházení. Hledala jsem něco, z čeho se můžu učit doma.

Narazila jsem na Angličtinu bez biflování a zkusila si lekci zdarma a nakonec si výuku zakoupila. Jsem spokojená. Je super, že si to můžu doma pustit kdykoliv a nemusím nikam docházet :-)
Nikola Novotná
Reference
S jazyky bojuji celý život.

Kurz Angličtina bez biflování ve mně konečně po letech probudil cit pro tento jazyk. Už po dvou měsících poctivého poslouchání jsem cítil pokrok, který mě motivoval studovat ještě víc. Nyní jsem konečně schopen přeložit jednodušší články na internetu, moje výslovnost konečně zní anglicky a začal jsem v angličtině přemýšlet.

Jelikož se mi ohromně rozšířila slovní zásoba, při studiu gramatiky se teď mohu soustředit skutečně jen na gramatiku a ne na slovíčka.

Školní metody mi nikdy nevyhovovaly a učebnice nebavily. Až s Angličtinou bez biflování jsem k tomuto jazyku získal opravdu vztah. Mrzí mě jen, že jsem se k této metodě nedostal dřív.
Bc. Martin Souček Zaměstnanec cestovní kanceláře, Praha